Mercedes 270 diesel -03

5 500 EUR

Shitet nga: Aldi 14 Sht 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kurbin
Shitet Mercedes benz 270 diesel Vit prodhim i 2003 me kamje automatike, letra dhe targa italjane, ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike.
Leaflet
Në fillim