Fiat Punto 1.9 JTD -01

1 700 EUR

Shitet nga: bledi 25 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kukës
Shitet fiat punto 1.9 jtd 2001 ..ne gjendje te shume mire motorrike dhe gjenerike ..timon elektrik me buton,kondicioner ,airbag,abs,srs ,radio cd mp3+usb+bluetooth(sony Xplod) 3500 watt muzik ,dritat ksenon ,e paster brenda dhe jashte.Shume ekonomike 4.5 L./100 KM dhe e shpejte .Vaj e filtra te nderruara para 1 jave .Me letra te rregullta deri ne shtator 2015. Shitet per arsye emigrimi
Leaflet
Në fillim