Okazion!Audi A3 1.9 dizel -03 5 porta(6marshe,13..

3 700 EUR

Shitet nga: Audi 19 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Makina eshte e sapo ardhur nga Italia me dogane te paguar ne gjendje perfekte ka pak jave qe makines i eshte bere nje servis total ne Itali, volan i ri marka,LUK! Freksioni, dhe rip faze, vaj filtra, goma te reja michelin, makina ka dhe ksenon oreigjinale, klima automatike, esp, etj !! Makina eshte 1.9 dizel me 6 marshe super ekonomike 153000km!
Leaflet
Në fillim