JEEP GRAND CHEROKEE DIZEL -01

7 000 EUR

Shitet nga: JEEP 25 Shk 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavajë
Shitet JEEP Grand Cherokee 3.1 dizel, kamje automatike.

Ne gjendje perfekte si xhenerike dhe motorike.

Xhamet e zi dhe 151 000 km origjinale.

E gatshme per cdo lloj prove.

Makina shitet per arsye emigrimi,

Ata qe jan vertet te interesuar te kontaktojn, ju faleminderit.
Leaflet
Në fillim