Fiat doblo -05

3 400 EUR

Shitet nga: Auto veneto 13 Dhj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavajë
Fiat doblo termus 2005 1.3 nafte makina e sapo ardhur nga italia ne gjendje perfekte. Termusi eshte i zmontushem mund te perdorer dhe si furgoncin
Auto veneto
069 840 4400
Leaflet
Në fillim