Toyota Celica 1.6 benzin 1996 -96

1 100 EUR

Shitet nga: dori 27 Jan 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
toyota celika
viti 1996
1.6 benzine
te gjitha letrat te regullta,makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike
eshte nje nga makinat me rezistente ndaj difekteve,
kondicioner,mbyllje me pult, impjant muzike me guver amplifikator dhe beima
disqe 17
shume e qendrueshme ne ruge
eshte makine ekonomike nuk ka motor sportiv
Leaflet
Në fillim