U shit flm Okazion! Mercedes A170 cdi AUTOMATIKE..

0 LEK

Shitet nga: Dorian F 04 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Mercedes A170 CDI 2001
kamjo automatike ,
Klimatronic , cd radio origjinal
Pasqyrat Elektrike
4 xhama elektrik ,
sallon stof ,
limitator shpejtesie,
sensor dritash , sensor Shiu ,
8 airbag , srs esp ,
disqe 16, goma 96% te reja
full.me dogane te paguar dhe shume opsione te tjere te cilat per me shume informacion kontaktoni ne cel makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike dhe estetike .
Dorian F
0692644244
Leaflet
Në fillim