U shit flm mer jep.Ford Focus1.8TDci -02

2 500 EUR

Shitet nga: Genci 16 Sht 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Ford Focus 1.8TDci sw viti 2002 model Gia ne gjendje jashtezakonisht te mire,e perdorur vetem nga 1 njeri,me liber sherbimi.makina eshte e pajisur me kondicioner abs airbag kompiuter bordi,radio cd me komanda te timoni,disqe alumini origjinale te fordit.makine shum e paster.cmimi 2500euro,pak i diskutueshem.makina eshte e porsaardhur dhe me dogane te paguar
Leaflet
Në fillim