Opel Corsa 1.4 benzin -95/impiant gazi sekuencial

1 600 EUR

Shitet nga: klajdi 08 Sht 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Makina eshte ne gjendje shum te mir i jan ber te gjitha sherbimet e gatshme per cdo lloj prove.
Me taksa & siguracion te paguara der ne qeroshor 2015
Makina ka motor ecotec dhe impiant gazi sekuencial
Leaflet
Në fillim