Mercedes E 220 cdi -99

0 LEK

Shitet nga: Elidon 12 Sht 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shitet mercedes-benz 220cdi.. makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..taksat kan 5 dit qe jan paguar..makina esht vitprodhim i nentor 99. makines i esht prishur kompresori i kondicionerit i ka ren tavani dhe baxhaja nuk i hapet .. keto ulen ne cmim ... makina cmim te par ka 3.500.000lek.
Leaflet
Në fillim