Mercedes 270 diesel -05

10 000 EUR

Shitet nga: mario 17 Dhj 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Makina eshte full opsion jepet me garanci ka dhe shum extra lart. Cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim