Ford Escort 1.8 benzin -93

1 000 EUR

Shitet nga: Beso 01 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Makine Ford Escort, ne gjendje te mire teknike. Siguracioni i paguar deri ne prill 2015, koaludimi dhe taksat deri ne nentor 2014. Disqe alumini
Leaflet
Në fillim