Mercedes 220 dizel -00

3 500 EUR

Shitet nga: Damianii 06 Sht 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shitet Mercedes Benz i 2000 me kondicioner kamje automatike i sapo ardhur nga gjermania me sensor para dhe mbrapa me kondicioner ne gjendje prefekte si nga ana motorike ashtu dhe xhenerike
Damianii
0685722236
Leaflet
Në fillim