Kia Sephia-98

1 200 EUR

Shitet nga: neli 14 Sht 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
kia sephia ne gjendje shume te mire si motorrike dhe xhenerike makina eshte shume pak e perdorur me letra te paguara deri ne korrik te 2015me motorr 1.5 benzin eshte shume ekonomike shitet per arsyje emigrimi per me shume informacion kontaktoni ne nr cmimi 1200 euro i diskutushem
Leaflet
Në fillim