FORD FOCUS 2.0 TDCI -05

4 000 EUR

Shitet nga: bledi 15 Dhj 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
FORD FOCUS 2.0 TDCI
Viti prodhimit 2005
ABS SRS 2 xhama 2 pasqyrat elektrike.Timon me levizje Komando ne timon
Hapje mbyllje qendrore
fener te zinje orgjinal
Kompjuter bordi
Super ekonomike 4.0 L per 100 km
Te gjitha sherbimet te bera rrip motorri i ndruar...
Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Eshte shume e paster si nga brenda dhe nga jashte
Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj per me shum TEL 0685564262
Leaflet
Në fillim