Ford Fiesta disel -98

1 200 EUR

Shitet nga: daut kuqi 04 Sht 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
shitet vetura ford fiesta. eshte shum i ruajtur dhe eshte shume
ne rregull. ka edhe 4 muaj regjistrim. eshte i regjistruar ne elbasan. posedon klime dhe airbag. Ka servisin e keyer. 4 gomat i ka te reja, sapo te nderruara. motorri eshte tip top.vetura gjindet ne prizren-kosove.
Leaflet
Në fillim