Audi Q7 dizel -07

18 500 EUR

Shitet nga: denis 21 Jan 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR TE GJITHA SHERBIMET I JAN KRYER NE ITALI KE AUDI ESHT SHUM E PASTER SI NGA JASHT PO ASHU DHE NGA BRENDA LEKURE BEZHE NGA BRENDA ME XHAMA TE ZI +PERDE ORIGJINALE MAKINA ESHT FUL GOMA TE REJA DIMRI PO ASHU SHOQEROET ME DISQE TE TJER 20C ME GOMA VERORE..NDRROET ME S.CLASS 2008 CMIMI ME NDRRIM ESHT 20.000 ERO. PER ME SHUM TELEFONONI..
Leaflet
Në fillim