VW Golf 4 dizel -98

2 700 EUR

Shitet nga: mehdija 06 Sht 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet makina golf 4 me regjistrim albania 1vit regjistrim qe nga dita djeshme 05-09-2014 deri me
Daten 05-09-2015 ka regjistrim automjeti posedon 2dyr ka klim ka felga alumini abs dvd si dhe vozitje te rehatshme asht shum ne gjendje te shkelqyer dhe me shpenzime shum te vogla automjeti gjindet ne kosov dhe asht ne pronsi te kosovarit me shtetsi te shqipris presum blers serioz qmimi shum I arsyshum 2700 euro
Dhe I diskutushum qmimi
Leaflet
Në fillim