Skoda Oktavia 1.6 benzin -08

8 400 EUR

Shitet nga: vini 23 Sht 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
makina eshte ne gjendje perfekte,
KM te certifikuara ne servis bmv,
si dhe tegjitha sherbimet e certifikuara
makina disponon 2 celsa,navigator,
disqe alumini,klima,komanda te timoni,
theksoj makines sapo i jane bere te gjitha sherbimet
dhe te gjitha taksat jane te paguara derine 2015
cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim