Opel Corsa 1,2 Benzin Automatik -01

2 900 EUR

Shitet nga: Fati 15 Dhj 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Opel Corsa ,1,2 Benzine, Automatik , Kondicioner, disqe Alumini, pak kilometra,ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.
Leaflet
Në fillim