Mercedez Benz ml 270 AUTOMAT -04

7 200 EUR

Shitet nga: Leonardo 11 Sht 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Mercedez benz ml 270 automat ngjyra gri me navigatore klima dixhitale disqe alumini sendilje lekure me ngrohje makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Leonardo
0695341449
Leaflet
Në fillim