Mercedes C 220 automat -02

5 000 EUR

Shitet nga: endri 06 Sht 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
benz c220 avantgarde naft i 2002 me kambjo automat,tapeceri me lekur te zeze,clim.disqe 17, etj etj makina gjendet ne itali dhe me dt 20 do vij ne shqipri cmimi perfshij edhe doganen te pagujtme.
Leaflet
Në fillim