Fiat Punto-00 cmim i diskutueshem

1 800 EUR

Shitet nga: Miri 11 Sht 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet Fiat Punto ne gjendje shume te mire.me dokumenta te rregullta dhe te paguara deri ne qershor 2015,cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim