CITROEN C4 BENZIN -09

5 200 EUR

Shitet nga: zhani 06 Nën 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
CITROEN C4 ME DOGAN DHE ME TARGA SHQIPTARE. MAKINA ESHT E BLER NE KONCESIONAR ME (0 KM) MOTORR 1.4BENZIN TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA SE FUNDMI.MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE .VETEM SHITET CMIMI 5300 EURO
Leaflet
Në fillim