BMW 730d -99

5 000 EUR

Shitet nga: Endri T 18 Dhj 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Makina eshte ne gjendje shune te mire dhe me te gjitha sherbimet e bera. Nderrohet me X5 te vitit 2003-2005 + diference nga ana ime.
Endri T
0672011722
Leaflet
Në fillim