Audi A8 3.0 dizel -11

30 000 EUR

Shitet nga: andi 01 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
shitet audi a8 viti i prodhimit 2011, ngjyre e zeze, sherbimet e bera 400 kilometra me para.fenered led.sediljet lekure prej mendafshi. makina eshte sport full option, makina per momentin ndodhet ne angli,por nqs ju jeni te interesuar seriozisht per ta blere, ate here une jua sjell per 3 dite ne shqiperi dhe pastaj bejem dokumentacionin e nevojshem
Leaflet
Në fillim