ALFA ROMEO 156 -99

1 750 EUR

Shitet nga: Vini 18 Dhj 07:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet: ALFA ROMEO 156 1.9 nafte VIT prodhimi 1999, 180.000 km me kondicioner tapiceri lekur Nee gjendje shum te mir mekanike si dhe xhenerike
Cmimi : 1800€ I diskutushem
Leaflet
Në fillim