Daihatsu Terios -09

12 000 EUR

Shitet nga: redon manovi 18 Dhj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Makina eshte e mir mbajtur, me benzin dhe gaz automatikisht nga benzina kalo ne gaz
redon manovi
0685786887
Leaflet
Në fillim