Ford Galaxy ghia tdi te kuqe 2005 e zez 6+1 vend..

4 500 EUR

Shitet nga: alons 14 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
ford galaxy 6+ 1 vende ngjyr e zez me targa aa ne janar ka ardhur nga anglija me timon ne krah te djatht ka 12 airbag 6cd kaset abs kondicjoner ne 3 pozicjone xhamat elektrike e pasqyrat Jan me ngjyr Te mbrojn nga verbimi I makinave nga mbrapa, xhami i par me rezistenc ,kontroll shpejtesije ne timon xhamat e zinj origjinal dhe ne letra te shenuara disqe 16 , dorezat e zgaren i ka te nikeluara ketu ka ber shum pak km sendilet palosen sensor parkimi , sinjal kur hecen mbrapa , dy celsa me cip , ne 2sendilet e para jan me mbeshtetese krahu , viti i prodhimit shtator 2005 anti fult 4500 ero, ka 6 ➕ R marshe pranoj dhe nderrim te mundshem ne baz te vleres qe ka .mjeti flm . Nderrim i mudshem Audi a3 , golf 4,5. Pasat , bora , Mundesisht automatike letrat e sapo rinovuara dt 21 janar mbarojn me 20 janar 2016
Leaflet
Në fillim