Shitet Seat Ibiza 1.4 TDI, nafte(2005)

2 400 EUR

Shitet nga: Donald Deda 19 Tet 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Okaziaon. Shitet makine Seat Ibiza, 1.4 TDI, nafte, kambio manuale, ne gjendje te mire, servis vaj e filtra te kryera, me 2 celesa me pult, mbyllje automatike, siguracion i prere dhe kolaudim deri vitin 2022, goma te reja, vetem 2 vjet ne Shqiperi.
Cel. 0682126777
Donald Deda
0682126777

WhatsApp:
0682126777
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione