Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 07 2022 01:03

SEAT ALTEA | 2008 | 2.0 | DIESEL | AUTOMATIC | 250000 km

LEK

Publikuar: Dhj 07 01:03
Shikime: 38
SEAT ALTEA | 2008 | 2.0 | DIESEL | AUTOMATIC | 250000 km

Mogo Albania ju mundëson që të bëheni me makinë të re brenda ditës!

Zgjedh makinën që do dhe paguaje me këste deri në 7 vite.

✔ Financim deri në 85% të vlerës së makinës
✔ Aplikim Pa Garantues dhe pa Bashkëhuamarrës,
✔ Deri në 7 vite kohëzgjatje

✔ Shuma e financimit:
 Individ deri 1,200,000 Lekë,

Apliko duke plotësuar Emrin, Mbiemrin dhe nr. e telefonit!
Apliko për financim 👇
https://auto.mogo.al/car/audi-a6/1728

Kontakti:
📞 +355 44 520 478
📞 +355 633 8005


#makina #tirane #merrjep #albania
Përshkrimi i linkut

Mogo.al

Mogo, institucion i cili ofron makina në shitje, financim për blerje makinash dhe financim garancie ështe krijuar në vitin 2012.

Mogo Albania është pjesë e grupit Mogo Finance. Kompania ofron financim për blerje makine dhe financim me garanci makinën për të gjitha markat dhe modelet, pa ndonjë kufizim të vitit të prodhimit.

Qëllimi jonë kryesorë është të ofrojmë kushte të favorshme për kredi të makinave të përdorura për klientë të cilët kanë nevojë për menyrë të lehtë dhe të thjeshtë financimi.

Ne e vlerësojmë kohën dhe stabilitetin tuaj financiar, kështu që të gjitha shërbimet tona bazohen në zgjidhjet më të fundit të teknologjisë. 

Ne qartësojmë kushtet e marrëveshjeve, procesin e vlerësimit dhe aprovimit të klientëve dhe gjithmonë sigurojmë informacionin dhe ndihmën e nevojshme gjatë bashkëpunimit tonë.

Na lejoni të ofrojmë shërbimet tona shpejt, të jemi të hapur ndaj komunikimit dhe t'i përshtatemi ndryshimeve të tregut.

Makina në shitje nga Mogo Albania. 

Mogo Albania ofron makina të brendeve dhe modeleve të ndryshme në shitje në dyqanin e Merrjep. Makina që kompania jonë ofron janë: VW Golf, Passat, Mercedes Benz, Golf 5, Seat, BMW, BMW X5, BMW Seri 1, Seri 3, Seri 7 etj.

Makinat në shitje nga Mogo Albania mund ti merrni edhe me financim deri në 1,200.000 Lekë dhe ta paguani me këste deri ne 84 muaj pa bashkëhuamarrës apo garaci shtese!

Përse të zgjedhim MOGO? 

• Ju do të merrni një përgjigje brenda 30 minutash
• Procedim i lehtë dhe i shpejtë i kontratës
• Nuk ka tarifa dhe komisione të fshehura

Nëse doni që te blini makinë dhe keni nevojë për financim, na kontaktoni në numrat tanë të telefonit: +355 44 520 478 ose Whatsapp / Viber: +355 67 633 8005
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mogo, institucion i cili ofron makina në shitje, financim për blerje makinash dhe financim garancie ështe krijuar në vitin 2012.

Mogo Albania është pjesë e grupit Mogo Finance. Kompania ofron financim për blerje makine dhe financim me garanci makinën për të gjitha markat dhe modelet, pa ndonjë kufizim të vitit të prodhimit.

Qëllimi jonë kryesorë është të ofrojmë kushte të favorshme për kredi të makinave të përdorura për klientë të cilët kanë nevojë për menyrë të lehtë dhe të thjeshtë financimi.

Ne e vlerësojmë kohën dhe stabilitetin tuaj financiar, kështu që të gjitha shërbimet tona bazohen në zgjidhjet më të fundit të teknologjisë. 

Ne qartësojmë kushtet e marrëveshjeve, procesin e vlerësimit dhe aprovimit të klientëve dhe gjithmonë sigurojmë informacionin dhe ndihmën e nevojshme gjatë bashkëpunimit tonë.

Na lejoni të ofrojmë shërbimet tona shpejt, të jemi të hapur ndaj komunikimit dhe t'i përshtatemi ndryshimeve të tregut.

Makina në shitje nga Mogo Albania. 

Mogo Albania ofron makina të brendeve dhe modeleve të ndryshme në shitje në dyqanin e Merrjep. Makina që kompania jonë ofron janë: VW Golf, Passat, Mercedes Benz, Golf 5, Seat, BMW, BMW X5, BMW Seri 1, Seri 3, Seri 7 etj.

Makinat në shitje nga Mogo Albania mund ti merrni edhe me financim deri në 1,200.000 Lekë dhe ta paguani me këste deri ne 84 muaj pa bashkëhuamarrës apo garaci shtese!

Përse të zgjedhim MOGO? 

• Ju do të merrni një përgjigje brenda 30 minutash
• Procedim i lehtë dhe i shpejtë i kontratës
• Nuk ka tarifa dhe komisione të fshehura

Nëse doni që te blini makinë dhe keni nevojë për financim, na kontaktoni në numrat tanë të telefonit: +355 44 520 478 ose Whatsapp / Viber: +355 67 633 8005
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione