Seat Altea

4 000 EUR

Shitet nga: klodi 04 Tet 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
SHitet Seat Altea i sapoardhur nga belgjika ne gjendje te shkelqyer i gatshem per cdo lloj prove ...
Viti : 2006
Kambio Automatike
Motorr 2.0 l
Baxho dhe Sensor Parkimi
Xhama te erret origjinal
Cmimi : 4000 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione