Publikuar: Mar 23 2023 12:19

<okazjon>

EUR

Publikuar: Mar 23 12:19
Shikime: 2675
Seat Leon kamio manual DSG tronik, 2.0 nafte TDI me 190.000 km, viti 2007, version sport, ngjyra e zeze, klimatizator radio cd me komanda te timoni, pilot automatik, kater xhamat dhe paqyrat elektrike, disqe alumin, me dy celesa me pult. Makina ne gjendje shume te mire teknike dhe cdo gje funksionale. Vaj, filtra dhe kit rrip motorri te nderruara. Taksa, siguracion, kolaudim te paguara deri ne gusht 2024te vitit 2023gushte kartat xhamat me lej 5 vite . 3250 ..........0692270145
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2675
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693126300

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione