Publikuar: Maj 26 2023 04:20

Seat Ibiza

EUR

Publikuar: Maj 26 04:20
Shikime: 47
Seat Ibiza 1.9 naft t(di) e kuqe
shum e shpejt dhe shum ekonomike
kamjo manuale 6+ R
klima fuksjonale
goma te reja
ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike
shitet 2300 i diskutueshem + mundesi ndrrimi
00355696789168
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
47
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696789168

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione