Publikuar: Korr 27 2020 01:12

Shitet Urgjent

EUR

Publikuar: Korr 27 01:12
Shikime: 1
Shitet Seat Ibiza 1.9 TDI. Ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike. Sherbimet e bera te gjitha ne kohe. Kontrolli te mekaniku juaj i besuar. Taksat e paguara deri ne Qershor 2021. Çmimi i diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674050201

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione