Okazion!!! Renault Clio 1.4 benzine

1 100 EUR

Shitet nga: Kristian 03 Pri 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Okazion Renault Clio 1.4 benzine. Makina eshte perdorur si nje makine familjare dhe shitet per arsye te blerjes se nje makine me te madhe. Pasqyrat elektrike dhe xhamat e pare elektrik. Kondicioner ,te gjitha sherbimet e bera. Motorrino, bateri e re, vaj e filtra, kit faze dhe rrip i sapo nderruar. Mbyllje qendrore me dy kopje pultesh.Super e paster brenda dhe jashte. Brenda salloni eshte i bere me veshje sfungjeri. Makina eshte super ekonomike. Letrat deri ne gusht 2018. Cmimi okazion 1100 euro i diskutueshem.
Kristian
0675798750
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione