U SHIT Renault Clio 1.5 hdi viti 2009

3 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Borici Auto 08 Gush 09:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Borici Auto
U SHIT Opel Corsa 1.3 CDTI 5p viti 2005 2 900 EUR
U SHIT Ford Focus 1.6 tdci sw  viti 2006 2 900 EUR
U SHIT Toyota Yaris 1.4 D viti 2007 3 200 EUR
U SHIT Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2004 2 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet Renault Clio 1.5 hdi viti 2009, km 142000 me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali.
cmimi 3200 euro
Borici Auto
0692904824
Leaflet
Borici Auto
U SHIT Seat Altea 2.0 tdi viti 2005 0 LEK
U SHIT Suzuki Swift 1.3 DDiS 3 600 EUR
Land Rover Range Rover Sport 3.0 SDV6  viti 2010 17 500 EUR
U SHIT Ford Transit 300L 2.2 TDCi 7 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione