Renault Master(2007) 2.5 nafte

49 999 EUR

Shitet nga: Paolo Jaupaj 22 Tet 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Master

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet per arsye mosperdorimi Renault Master Viti 2007 motorr 2.5 naft , kambio manuale 6 marsha. Kilometra 205 mij letrat e paguara der ne nentor 2019 .Makina eshte ne gjendje shum te mir nga te gjitha anet .Cmimi 5000€ i diskutueshem . Shitet ose ndrohet preferohet kryesiht fugon me vende ose makina me te vogla
Paolo Jaupaj
 
0697079995
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione