🇨🇭 Renault Modus 1.5 dci Automatik nga Zvicera

3 900 EUR

Shitet nga: Quality Auto Albania 14 Pri 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Modus

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

🇨🇭🇨🇭Renault Modus 1.5 Diezel Automatik Vp 9 2006 me 105000 km Makina disponon Kambio Automatike ajer conditionet kompjuter bordi cd mp3 tavan xhami liber sherbimesh komanda ne timon goma te rea etj cmimi 3900 euro me dogan te paguar info 0699910222
Quality Auto Albania
0699910222
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione