Publikuar: Mar 13 2018 02:37

URGJENT .... Renault clio 1.2

EUR

Publikuar: Mar 13 02:37
Shikime: 2
Okazion!!!!Shitet Renault Clio 1.2 benzine,kondicioner letra t paguara deri n qershor2018 ,full option impiant muzike,makina esh n gjendje perfekte si nga ana motorike dhe xhenerike.cmimi 1300 Euro I padiskutueshem...kontakt vetem x kt cmim
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355698197476

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione