Publikuar: Mar 27 2021 12:57

Shitet urgjent!

EUR

Publikuar: Mar 27 12:57
Shikime: 2
Renault twingo gjendje perfekte .timon mekanik pa kondicioner.makines sapo jan hedhur 400 mij lek sherbime esht ne gjendje optimale.ka vetem dorezat e brendshme te dyerve.letrat dhe siguracioni i paguar deri me 21/07/2021
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674400099

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione