PORSCHE CAYNNE GAZ+BENZIN LIMITED EDITION (NO COMMENT!!!)

11 800 EUR

Shitet nga: ENEA Dje 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Porsche
Modeli
Cayenne
MAKINA ESHTE PERDORUR VETEN PER VIDEOKPILE
PORSCHE CAYENE
CMIMI: 11.800€
TEL: 0688176167
160.000 KIKOMETRA (ME LIBER SHERBIMESH)
LIMITED EDITION
4.5 BENZIN+GAZ
FULL OPSION
VITI 2006
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
4 MARMITA ME ZHUREM ORIGJINALE
SALLONI ME QEPJE
BAXHA XHAMI
LOOK ORIGJINAL
-KAMBIO AUTOMATIKE
-Kondicioner
-E targuar
-Me letra te paguara per 1 vit
-Te gjitha sherbimet e bera / vaj+filtra te sapo nderruara
-Ngjyra blu
-Makina eshte shum e paster si jasht dhe brenda
-Gomat akull te reja
-Airbag SRS
-E gatshme per cdo prov
-MAKINA KA KAPUR VLEREN 31.000€
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione