Published: Gush 26 2018 11:55

Porsche Cayenne 3.2 Benzine Gas

EUR

Published: Gush 26 11:55
Views: 34
PORSCHE CAYENNE 3.2 BENZIN GAZ SHUM EKONOMIK.LOOK ORIGJINAL.
VITI 2005.
FULL.BAXHA XHAMI.
DISQE 20 ME GOMA TE REJA.
SERDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.XHAMA TE ZI ORIGJINAL MBRAPA.
MARSHA NE TIMON.
KAMJE AUTOMAT.
TAPICERI LEKUR .
PASQYRA ME PALOSJE.
MAKINA KA 199mij KM ORIGJINALE.SENSOR SHIU KE XHAMI.
DRITA BI KSENON.AUDIO CD ME TV VECANTE.
KOMANDA NE TIMON.
TE GJITHA LETRAT E PAGUARA DERI NE 2019.
MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI VETEM ME MERCEDES S350/500 me impianti gaz +/- diferenca
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
34
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0675669999

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information