Publikuar: Dhj 27 2022 10:17

Porche Cayene 4.5 Benzine Gaz 150.000 KM Origjinale

EUR

Publikuar: Dhj 27 10:17
Shikime: 1509
Shes Makinen Porche Cayene 4.5 Benzine Gaz
Makina ka Disqe 22 shum te vecanta ne llojin e vet
Eshte shum e paster brenda dhe jasht
Makina ka 150.000 KM Origjinale , mund ti kontrolloni te mekaniku juaj i besuar
Disqe shume te vecanta me vlere 1200€
Sistemi Audio Bose
Interiori brenda shum i paster ngjyre kafe shum e bukur
Mjeti eshte gati per cfare do lloj prove
Ju lutem vetem te interesuarit
Makina vetem shitet nuk nderrohet
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1509
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698788856

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione