Published: Korr 14 2018 11:49

Porsche Panamera 3.0 Nafte 2013

EUR

Published: Korr 14 11:49
Views: 49
Okazion.
Shitet porsche panamera 2013 me motor 3.0 nafte.Makina eshte ne super gjendje e blere ne gjermani dhe qe kur eshte mare jane bere vetem 4000 km jashte shqiperise.Goma michelin te reja Formula 1.Tapiceri lekure bezhe.Baxha xhami dhe xhama te zinj origjinal.Makina eshte e paster si jashte dhe brenda pa gervishtje.Cdo gje tjeter eshte full option.Cmimi pak i diskutueshem
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
49
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0682129001

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information