Publikuar: Gush 01 2022 03:46

Porsche Cayenne Turbo i sapo ardhur nga zvicra

EUR

Publikuar: Gush 01 03:46
Shikime: 2281
☠️PORSCHE CAYENNE TURBO ☠️
Motorri-4.8 biturbo 🚀
Km-244500(me garanci)
Kambio-Automat
Viti-2011
Karburanti-Benzin
Vendodhja-Durres
Opsione shtes
-sedilje ngrofje ftofje
-sedilje memorie
-sedilje ngrofje mrapa
-Pasqyra me palosje
-Kamer parkimi
-Sensor parkimi
-panoram
-bagazh hapje mbyllje me buton
-distronic frenon vet rast rreziku
-trekendsha ne pasqyr
-impjant muzike Burmester
-auto hold
-4 goma pirrelli 100% te reja
-Xhama te zi orgjinal mrapa
-Dopio xham
-xhamat fotocromatic me nuanc
-fener xenon bixenon full led para mrapa
-navi me harta 2022 njef dhe rruget ne shqiperi
-usb/cd/aux/Bluetooth
-tavan kamoshi i fabrikes
-tapiceri lekur shum e paster
-ngjyra e zez me nuac blu
-2 celsa + cels sobe
-dhe shum opsione te tjera
Historiku sherbimeve te gjitha te PORSCHE NE ZVICER
Me liber servisi
Makines sapo jan ber Vaj filtra/kandele /bateri e re te gjitha me fatur dhe pjes orgjinale
E gatshem per cdo lloj prove
Me dogan te paguar gati per targa
E sapo ardhur nga zvicra
☎️cel:0698687870
💶cmimi:24,000€
MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo nderrohet focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio nderrohet peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora Picasso nderrim xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera nderrimi x-type s-type altea ibiza cordoba leon ndrrim octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra Honda ndrrimi crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor kembehet det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat kembimi bmw audi golf mercedes kembim seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLAudi golf 7 golf 6 reno pezho citroen toyota nisan smart a clas b clas c clas e clas benc polo golf ford Kambio manuale Me dogan te paguar ,Radio CD,Bluetooth, Kompjuter Bord,Fenere Mjegulle
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2281
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698687870

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione