Publikuar: Sht 09 2022 12:55

Porsche Cayenne Benzine 4.8

EUR

Publikuar: Sht 09 12:55
Shikime: 27
Porsche Cayene Benzine 4.8 pa turbo
Vit prodhimi 09/2011
Behet 100 % gas
Makina esht full opsione baxha xhami sendilet me ngrohje dhe frohje para, mbrapa vetem ngrohje, timoni me ngrohje, sedilet meshine start stop, dy televizora mbrapa etj
Makina ka 195.000 klm origjinale mund ta kontrolloni ku te doni.
Cmimi 22500€
Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim esht shum e paster esht perdorur nga familjar
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione