Publikuar: Korr 08 2023 02:29

PORCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ VITI 2005

EUR

EUR
Publikuar: Korr 08 02:29
Shikime: 11
SHES PORSCHE CAYENNE 4.5 BENZIN + GAZ IMPJANTI i MONTUAR KE ELTONI AUTOGAZ MARKA STAGG ME 2 PULMONE ORIGJINALE BOMBULA 100 LITERSHE DHE BEN 800 KILOMETER ME NJE PIENO ESHTE SHUM EKONOMIKEEEEEEEEEEE 8 MI LEK GAZ BEN 100 KILOMETER.ESHTE ME AMORTIZATOR JO JASTEK.Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike ESTETIKE PAST I DHASH SOT. TARGE E PERSONALIZUAR.taksat siguracion deri 01.09.2023 kualidim deri me 01.09.2024.kambio automatike tronik plus minus 4 x 4,viti prodhimit 18.12.2004 me 13.08.2005 dale ne qarkullim.sallon lekure shum e paster sendile elektrike+ngrohje,klima digjitale.antifurt 2 celsa origjinal abs,esp,srs,kompjuter bordi.radio cd+tel,sensor parkimi origjinal para mbrapa.pasqyra me palosje marrsha ne timon.drita xenon bixenon sensore shiu,xhama te zinje origjinale.4 gomat 60% te mira.pomp uji Filter vaji ajri gjithashtu te nderruara.Bobina kandele.te nderruara.ferrotat te sapo vena te reja sot me.04.07.2023 tambure te saponderruara 2 POMPACIT E BENXINES TE SAPO VENA SOT ME 03.07.2023 TE REJA 180 EURO COPA E THEKSOJ ESHTE PERFEKTEEEEEEEEE tapiceri kabine.kilometra origjinale 282000 watcap +447735382410 Me nderrim cmimi 7000 euro me nderrim me kesh 5500 euro vetem shitet 0697736666
PER CMIM TJETER MOS TELEFONO KOT 0697736666
MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S550 S63 E220 E250 E270 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C220 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura PASSAT pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF GTD GTI RLINE PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne Panamera
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
11
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697736666

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione