Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 29 2023 12:04

2023 Porsche Cayenne SKU: Mt23-Por-Cay4 Turbo S Hybrid $225

EUR

Publikuar: Gush 29 12:04
Shikime: 12
2023 Porsche Cayenne

Turbo S Hybrid

$235,900.00
Year
2023

Make
Porsche

Model
Cayenne

Trim
Turbo S Hybrid

Engine
4.0L

Drivetrain
4WD

Transmission
Automatic

Cylinders
8 Cylinders

Emissions
Euro 6D Emission

Mileage
10

Body Type
Coupe

Fuel Type
Hybrid

LHD/RHD
LHD

Title Type
CAS COO

Location
Antwerp, Belgium

Incoterms
Ex-Works

Interior Color
Brown

Exterior Color
Black

Porsche Cayenne Turbo S Hybrid 4×4 4.0L V8 Hybrid 680bhp

No Sales to Russia, NAFTA, Restricted Territories (OFAC, EU, UN Export Control lists)

Additional Port Handling Fees of $195

Net of VAT / T2

EU Spec

Specs:

Exterior Color: Chromite Black Metallic

Interior Trim: “Club” leather interior, brown (Truffle Brown) colors

Options:

18-position electrically adjustable sports seats Adaptive Sports Seats, Exterior 3FU Panoramic roof system $2,044, Black aluminum roof racks $592, Black (high-gloss) Sport Design exterior package Porsche Exclusive Manufacture $5,190, Side window surrounds, black (high gloss) $230, PORSCHE logo painted black (matt) with model badge painted black (glossy) Porsche Exclusive Manufacture $472, 8-speed gearbox Tiptronic S, Sport exhaust system with sport tailpipes in gloss black Porschem Exclusive Manufacture $2,892, 22 inch Cayenne Sport Classic black (high gloss) wheels with exterior colored wheel arches Porsche Exclusive Manufacture $2,554, Dimmed LED main headlights with Matrix Beam light technology and Porsche Dynamic Lighting System Plus (PDLS Plus) Porsche Exclusive Manufacture $1,554, Tinted LED rear lights with luminous strip Porsche Exclusive Manufacture $848, Heat and noise insulating glass, together with tinted rear windows $1,754, Head-up display $1,488, Park Assist front and rear with Surround View $1,440, Night View Assist System $2,250, Lane Change Assist system $786, Adaptive cruise control with Emergency Stop function $1,730, Garage Door Opener Home Link® $290, Keyless car unlocking system Porsche Entry $1,174, Soft closing door $714, Interior lighting package $412, Ventilated seats (front) $1,028,TL Black (especially glossy) color interior decoration package, Charging cable (7.5 m long), BOSE® Surround Sound System $1,374.
Përshkrimi i linkut

Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
12
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione