Publikuar: Qer 10 2023 12:31

‼️OKAZION‼️Porsche Cayenne

EUR

EUR
Publikuar: Qer 10 12:31
Shikime: 149
Porsche Cayenne 3.6 Shum e paster
Motorr 3.6 benzin - Mund te behet me gaz 100%
Baxha xhami full
Timoni dhe serdile me ngrohje dhe elektrike
Bagazhi hapje mbyllje me buton
Pilot automat-cursie control
Xhama te zi origjinal plus te veshur me liqenc 5 vjeqar
Xhami ballor triplex origjinal
Disqe origjinal 100% te porsche Cayenne 2021 GTS me vler 3400€
Shum e paster si brenda dhe jasht
Letra te sapo bera per 1 vit kolaudim per 2 vite
Nuk ka nevoj per asnje sherbim me te vogel mund ta kontrolloni ku te doni
Nr kontakti vetem ne WhatsApp ‪
+44 7404 259350‬
Cmimi 20,000€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
149
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682520022

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione